Život je svině... Ale záleží na každém z nás jak bude velká...

Welcome to my life

Love me, please... (3)

21. března 2009 v 13:02 | DeidynQa |  Love me, please...
Pokráčko! Doufám, že se bude aspoň trochu líbit.. já ho totiž trošililinku odflákla XDD


Druhý den šla Karin do školy s velice chmurnou náladou. Její máti byla podle ní velice příšerná osoba, což se jí večer předešlého dne opět potvrdilo. Zase do ní hučela dvě hodiny v kuse kvůli známkám, chování a v neposlední řadě i kvůli oblíkání. Když před 16 lety dala život holčičce, představovala si, že to bude načančaná panenka, která bude mít za nejoblíbenější barvu růžovou, bude mít spoustu kamarádek, dobré známky a bude slušně vychovaná. A realita? Karin si na nějaké parádění nepotrpěla, oblíbená barva je černá, místo s kamarádkami se kamarádí s Lukášem, s tím největším sígrem v okolí, známky sou méně než průměrné a dobré vychování..? No kde ty rodiče žijou? Nejspíš na druhé straně nějakého alternativního vesmíru, kde žijou jen ti, co to nemaj v hlavě zrovna v pořádku.
Karin se nenadšeně doplazila do školy a vzápětí do své třídy.
S nevolí pohlédla na své spolužačky a spolužáky. Všichni na jedno koleno… Uznávají jakýsi divný styl: prostě nosí jen a JEN značkové oblečení, většinou s takovými přiblblými vzory, který třískaj do očí a vůbec…. Z jejich ,,stylů" vůbec nevyplývá nějaká osobitost, osobní styl, či názor nebo postoj… Je to jen ubohá komerce, která je uznávána všemi, co jdou s davem a nehodlají si vybudovat vlastní, lepší svět.
S největší nechutí pohlédla na nejhezčí a přitom nejnamyšlenější holku třídy. Lucie byla taky taková komerční holčička. Nosila jen hadry z nejkomerčnějších značkovejch obchodů s hadrama pro teenagery.
S Lucií se Karin upřímně nesnášela…
Kdyby Karin nebyla svými spolužáky tak neoblíbená, mohla by Lucii konkurovat. A Lucie to věděla moc dobře, proto se všemožnými způsoby snažila v očích spolužáků udělat z Karin tu největší krávu, co žije. Ale Karin to bylo fuk. Nezáleželo jí na mínění jejích hloupých spolužáku a na Lucce jí nezáleželo už vůbec. Zatímco Lucka měla pocit, že musí s Karin soutěžit, Karin byla opačného názoru. Nevěděla PROČ by s ní měla soutěžit. O co asi? O pozici ve třídě? O pozici u kluků ve škole? O to kdo je hezčí?
Neměla to zapotřebí.
Do třídy vběhla obtloustlá Šárka. Byla jedna z těch co si myslí, že jsou in, když pomlouvají s ostatními nebo když na někoho donáší.
,,Hééééj, holky!" zavolala na partičku s Luckou. ,,Do druháku přišel nějakej novej kluk!"
Karin sebou trhla. Zadoufala, že nemá na mysli Marka. Ale pravděpodobnost, že by do školy přišlo víc nováčků byla nulová. Takže se opatrně vyplížila ze třídy za svými spolužačkami a postavila se kousek o nich. U dveří do třídy druháků stál Marek se dvěma svými novými spolužáky. Jako když ho Karin naposledy viděla, byl i teď dokonale oblečený a tak hezky se smál. Nepočítala s tím, že by se takový typ mohl líbit jejím spolužačkám. Zjevně… omyl. Pokukovali po něm a hihňali se jako praštěné. Karin si smutně pomyslela, že pokud ho klofne nějaká její praštěná spolužačka, už nikdy u něj nebude mít šanci. S touto myšlenkou se vrátila zpátky do třídy a sklesle seděla v lavici až do začátku hodiny…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarkEtka♥ I love you_xD You are my lovely SB !!!♥ MarkEtka♥ I love you_xD You are my lovely SB !!!♥ | Web | 22. března 2009 v 10:47 | Reagovat

Ale to je je je BOMBASTICKÝ,SKVĚLÝ,ÚCHVATNÝ !!! Já to prostě žeru jedním dechem!! Říkám ti je to pecka největší !!! Přemýšlej o tom domluvit se s vydavatelstvím !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama