Život je svině... Ale záleží na každém z nás jak bude velká...

Welcome to my life

Demence lidí nemá obdoby...

25. března 2009 v 17:07 | DeidynQa |  Stránka

[1] pápá lálá....., 25.3.2009 16:34

nic sem nepřidávej, stejně je tvuj blog nic, a nepoučuj kačku a domču, tak když my všichni sme tak hloupý a ty si tak chytrá, tak si to užij, ale jen prosím nepoučuj!my tvoje rady nepotřebujem, protože většinu z nás emo nezajímá!!!!!!!!!!!

...

Tak tady je někdo děsně cool, co? :D No hele děvenko, jelikož ti nemám kam napsat tak ti to napíšu sem, co mi zbejvá, když si taková srágorka a ani sem nedáš odkázek na blog... I když mám docela vážné podezření, že ty si ta Kačka nebo Domča (omg to sou blbý jména)... Tak aby ch rozvedla... můj blog na nic není... Mám skvělej dezz, úžasný SB a docela ucházející návštěvnost. Zato blog K + D stojí tak nanejvejš za dvě věci... Rubriky na houby a jejich témata ještě víc :) Dále... Já velice ráda poučuju... už jen proto, že sem velice chytrá a moc dobře to o sobě vím. To je pak těžký se se mnou hádat víme?
A nakonec: Když vás tak nezajímá EmO, tak se laskavě nenavážejte do lidí, co jimi jsou a nebo do lidí o kterých si myslíte že jsou... například do mého SB LuciQa. Ona EmO není tak se nenavážejte a pak bude klid na všech frontách. A tímto s tebou končim, ty hloupatá holčičko. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama